Chortycia Biuro Podróży

Mobile Menu

Wybierz język

Nasi Konsultanci

Kursy średnie NBP
z dnia: 2019-02-15

W najbliższym czasie

Wybierz kierunek wycieczki:

Zobacz również:

Artykuły

Wesoly Lwow 2 dni - WL2

Wesoły Lwów - to nowa, rozrywkowa forma zwiedzania miasta. Spacerujesz i poznajesz zabytki oczami lwowskiego batiara. Na trasie, która w większości pokrywa się ze standardowym programem, odwiedzasz wiele ciekawych, tematycznych klubów i knajpek (np. stylizowany na bunkier lub w klimacie loży masońskiej). Jest kuszącą alternatywą dla osób otwartych, ceniących żart i anegdotę, których nudzi tradycyjne zwiedzanie oraz takich, które lubią się zabawić. W tej nietypowej wycieczce zamiast zabytków eksplorujemy najciekawsze tematyczne i kultowe już lwowskie lokale !

Wycieczka wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Trasa:

Przemyśl - Lwów - Przemyśl

Program wycieczki:

Dzień 1
Wyjazd z Przemyśla o godzinie 8:30. Przyjazd do Lwowa ok. godz. 13:00 czasu kijowskiego. Zwiedzanie Starego Miasta z wesołym przewodnikiem: wieża prochowa, pomnik Fiodorowa, cerkiew Wołoska, arsenał królewski, kościół dominikanów, pomnik Nikifora, Rynek, kamienica królewska, kamienica czarna, katedra łacińska, kaplica Boimów, katedra ormiańska, plac Mickiewicza, opera. W trakcie zwiedzania zatrzymamy się w najbardziej kultowych lokalach, w których spróbujemy lokalnych nalewek, ciekawych deserów i swojskich przystawek. Przejazd do hotelu, kwaterowanie. Ok. 20:30 wyjazd na obiadokolację i imprezę w jednym z najsłynniejszych lwowskich klubów. Tutaj czeka nas ok. 2,5 h zabawy,tańców i hulanek. Powrót do hotelu o godzinie 23:30 (osoby chętne mogą pozostać na imprezie dłużej, ale wówczas powrót do hotelu na własny koszt taxówką - ok/ 30 zł/ taxówka).

Dzień 2
Wykwaterowanie, śniadanie, ok. 10:00 przejazd do centrum i rozpoczęcie zwiedzania piwnym szlakiem wraz z batiarskim przewodnikiem, który uraczy nas wieloma ciekawostkami m.in. na temat lwowskich browarów (wizyta w najlepszych piwiarniach połączona z degustacją piwa 3 x 03 l /os.), obiad, czas wolny (ok. 3h). Wyjazd w kierunku Przemyśla ok. 18:00 czasu kijowskiego, powrót ok. godz. 21:00.

Program wycieczki "Wesoły Lwów" do Lwowa z Przemyśla jest ramowy i poszczególne punkty programu mogą ulec zmianie bądź przesunięciu.

Świadczenia wycieczki:

transport, nocleg w hotelu ***, śniadanie, obiadokolacja z imprezą (2,5 h), obiad, opieka pilota, usługi polskojęzycznego przewodnika we Lwowie, wizyty w 2 lokalach tematycznych, poczęstunek lokalnymi nalewkami 2 x 50g, deser, poczęstunek w ukraińskim stylu, degustacja lokalnych browarów 3 x 0,3 l, ubezpieczenie NWiKL,

Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych.
Osoby podróżujące rodzinnie będą zakwaterowane - na życzenie - w pokojach 3 osobowych.
Osoby podróżujące w pojedynkę będą dokwaterowane w miarę możliwości do pokoju 2 osobowego, za dopłatą zaś będą mogły skorzystać z pokoju 1-osobowego.

Do przekroczenia granicy polsko-ukraińskiej wymagany jest ważny paszport.

Terminy i ceny wycieczki:

Termin

Jeżeli chcesz zamówić wycieczkę kliknij w cenę wybranego terminu i miejsca odjazdu.

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe Chortycia
Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
NIP 795-000-51-39, REGON-EKD 650023845-6023
ING Bank Śląski SA O/Przemyśl, Konto: 45 1050 1546 1000 0022 9095 1777
© Biuro Podróży Chortycia