Chortycia Biuro Podróży

Mobile Menu

Wybierz język

Nasi Konsultanci

Kursy średnie NBP
z dnia: 2019-01-21

W najbliższym czasie

Wybierz kierunek wycieczki:

Zobacz również:

Artykuły

DO LWOWA z Przemyśla 1 dzień - ua1a

Jednodniowa wycieczka do Lwowa z Przemyśla to najtańszy sposób odwiedzenia stolicy Galicji. W ciągu jednego dnia można zwiedzić największe zabytki Lwowa. Nie zabraknie takich miejsc jak katedra łacińska, gdzie ślubował Jan Kazimierz, Teatr Wielki (potocznie nazywany operą) zbudowany przez poznańskiego architekta Zugmunta Gorgolewskiego, rynek z kamienicą królewską i Cmentarz Orląt, gdzie pochowani są uczestnicy walk polsko-ukraińskich w czasach odzyskiwania przez Polskę niepodległości. W programie znajdziemy również 3 katedry, które przypominają nam o wielokulturowości miasta. Wyjeżdżając na wycieczkę do Lwowa z Przemyśla następnego dnia istnieje okazja zwiedzenia miasta nad Sanem.

Zobacz więcej »

Wyjazd z Przemyśla jest wcześnie rano i przejazd do Lwowa razem z granicą trwa do 4 godzin. Wycieczkę rozpoczynamy od katedry unickiej i poprzez cmentarz jedziemy do centrum. Na Cmentarzu Łyczakowskim schodzi ok 1,5 godziny. Zwiedzanie starówki to ok. 3 godziny. Po zwiedzaniu osoby, które wykupiły wcześniej obiad idą na posiłek i reszta równocześnie zaczyna czas wolny. Najczęściej do dyspozycji turyści mają półtora godziny. Zapraszamy na wycieczki do Lwowa z Przemyśla.Trasa:

Przemyśl Lwów Przemyśl

Program wycieczki:

Wyjazd wycieczki do Lwowa z Przemyśla o godz. 6.40 (przystanek przy ul. Sanockiej na przeciwko hotelu Gromada).
Przyjazd do Lwowa: Katedra Św. Jura, (wycieczka objazdowa: kościół św. Elżbiety, polska szkoła, kościół Marii Magdaleny), Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt, przejazd do centrum: wieża prochowa, pomnik Fiodorowa, cerkiew Wołoska, arsenał królewski, kościół dominikanów, pomnik Nikifora, Rynek, kamienica królewska, kamienica czarna, katedra łacińska, kaplica Boimów, katedra ormiańska, plac Mickiewicza, obiad i czas wolny, powrót w godzinach nocnych

Program wycieczki do Lwowa z Przemyśla jest ramowy i poszczególne punkty mogą ulec zmianie bądź przesunięciu.

Świadczenia wycieczki:

przejazd autokarem, obiad dwudaniowy, opieka pilota, opieka polskojęzycznego przewodnika we Lwowie, bilety wstępu: Katedra Łacińska, Katedra Ormiańska, Kaplica Boimów, Cmentarz Łyczakowski, ubezpieczenie turystyczne KL i NNW.

Usługi dodatkowe:

Dla tej wycieczki w wybranych terminach dostępne są następujące usługi fakultatywne:

Obiad

Terminy i ceny wycieczki:

Termin

Jeżeli chcesz zamówić wycieczkę kliknij w cenę wybranego terminu i miejsca odjazdu.

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe Chortycia
Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
NIP 795-000-51-39, REGON-EKD 650023845-6023
ING Bank Śląski SA O/Przemyśl, Konto: 45 1050 1546 1000 0022 9095 1777
© Biuro Podróży Chortycia