Chortycia Biuro Podróży

Mobile Menu

Wybierz język

Nasi Konsultanci

Kursy średnie NBP
z dnia: 2019-01-21

W najbliższym czasie

Przewodnik

Zobacz również:

Artykuły

PolskaWarszawa - jest stolicą i największym miastem Polskim. Leży nad rzeką Wisłą w centralnej części kraju. W Warszawie mieści się siedziba Parlamentu, Rządu oraz prezydenta RP. Do ważniejszych zabytków należą Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Pałac w Wilanowie, kościół Wizytek, kościół Wniebowzięcia.

Wycieczki na Ukrainę - wyjazdy organizowane są z Katowic, Krakowa i Warszawy. Kto jeszcze nie widzial kraju naszych wschodnich sąsiadów, nie będzie żałować wyjazdu.

Kraków - dawna stolica Polski. Drugie co do wielkości miasto w Polsce liczące 750 tyś. mieszkańców. Kraków jest stolicą Województwa Małopolskiego. Do najważniejszych zabytków należą - Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice, Piwnica pod Baranami. Stare miasto jest wpisane na listę UNESCO.

Katowice - stolica województwa Śląskiego. Katowice są głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Obecnie miasto liczy 300 tyś. mieszkańców. Do największych zabytków należą - drewniany kosciółek Michała Archanioła, pałac Goldsteinów, pałac w Załężu oraz kilkadziesiąt zabytkowych kościołów m.in. Mariacki.

Lublin - stolica województwa Lubelskiego. Największe miasto na ścianie wschodniej liczące 350 tyś. mieszkańców. Do największych zabytków Lublina należą Zamek Lubelski, Brama Krakowska, donżon, kościół św. Trójcy oraz kościół swiętego Wojciecha.

Rzeszów - stolica i największe miasto Podkarpacia. Obecnie Rzeszów liczy ok. 170 tyś. mieszkańców. Do największych zabytków należą - rausz, kompleks piwnic, cmentarz żydowski i kościoły starego miasta.

Wycieczki do Lwowa - Lwów jest magicznym miatsem i z łatwością można je zwiedzić mieszkając w Katowicach, Krakowie, Warszawie czy Lublinie. Nasza firma organizuje z tych miejscowosci wycieczki. Zapraszamy!Przedsiębiorstwo Turystyczno-Transportowe Chortycia
Pl. Na Bramie 8, 37-700 Przemyśl
NIP 795-000-51-39, REGON-EKD 650023845-6023
ING Bank Śląski SA O/Przemyśl, Konto: 45 1050 1546 1000 0022 9095 1777
© Biuro Podróży Chortycia